Rybolov aj bez rybárskeho lístka

Celoročný rybolov aj s kapitálnymi kusmi !!!

Súčasťou areálu je aj súkromný rybník s rozlohou cca 1,5 ha a rozmeroch približne 180m x 85m s priemernou hĺbkou vody približne 2 metre. V súčasnosti prebieha zarybňovanie, a to aj trofejnými kusmi. V tunajšom rybníku Vám na návnadu môže skočiť sumec západný, šťuka obyčajná, tolstolobik biely, amur biely, zubáč veľkoústy, karas obyčajný, jalec hlavatý a ostriež zelenkastý.
Brehy rybníka sú pravidelne kosené a upravované. V severnej a južnej časti rybníka iste oceníte pozvoľný vstup k vode, na strmej východnej strane je vybudovaných dostatok schodíšť. Loviť môžete aj z vybudovaných mól. Okrem okolitých bufetov a záhradnej reštaurácie, sú rybárom k dispozícii aj drevené altánky s grilom. V nich si môžete v súkromí spraviť niečo pod zub, prípadne si pripraviť vlastný úlovok.
Rybárčiť sa dá  každý deň od 9:00 do zotmenia. Je však potrebné sa vopred ohlásiť u správcu rybníka. Je nevyhnutné, aby ste si so sebou priniesli vlastný podberák a podložkou. V cene vstupného môžete chytať na dve udice. Po skončení rybačky je potrebné to oznámiť na rovnakom mieste ako ste sa nahlásili.
Ponúkame aj možnosť nočného rybolovu. Celý areál je kompletne osvetlený a v prípade záujmu sa postaráme aj o občerstvenie. V prípade nočného rybolovu je cena na osobu 10 eur, avšak minimálne 40 eur.
Bohaté zážitky si od nás odnesú rodiny, partie, či firmy, ktoré si môžu rezervovať rybník iba pre seba. Je možný i dlhodobejší prenájom.
Ponúkame aj možnosť odkúpenia Vami ulovenej ryby, Cena záleží od aktuálneho cenníka. Živú a nevypitvanú rybu je nutné bezodkladne priniesť na pováženie.
Pripravujeme aj ubytovanie.

Kontakt

Adresa: Lackovce, 06601 Humenné,
Mobil: 0907 099 568,  0907 545 955
E-Mail: info@lajazero.sk

Aktuálne počasie – Lackovce
Počasie Lackovce tu

Copyright 2017