restauracia

Reštaurácia

Útočisko voči letným horúčavám poskytuje tiež záhradná reštaurácia, kde sa pri chutných jedlách môžete občerstviť chladenými nápojmi. Ochutnajte 100% ovocné šťavy, ktoré pripravujeme z čerstvého ovocia či grilované dobroty voňavé od dymu dreveného uhlia. Záhradná reštaurácia spolu s priľahlou novovybudovanou pergolou poskytuje približne 150 miest na sedenie.

Výnimočnú atmosféru reštaurácie znásobuje jej dokonalá prírodná poloha priamo medzi rybníkom a riekou Cirocha. Pozorovanie rýb v jazere, počúvanie žblnkotu toku Cirochy či počúvanie spevu vtákov v obklopení zelene Vám určite spríjemní čas strávený u nás.

Je to už „pár rokov“, počas ktorých pre Vás pripravujeme najrôznejšie podujatia podľa Vašich želaní. V našich priestoroch môžete usporiadať rodinné slávnosti, stretávky zo školských čias, firemné posedenia, teambuildingy, športové dni, školské akcie, opekačky, a pod. Súčasťou a často využívanou možnosťou Vašich akcií môže byť kultúrno-zábavný program ako živá hudba rôzneho žánru, karaoke, disco, rozprávač – zabávač, atď. Radi Vám so zabezpečením programu pomôžeme. Vieme Vám tiež zabezpečiť uzatvorenú spoločnosť, kde máte garantovaný pokojný priebeh Vášho podujatia.

Súčasťou reštaurácie je aj detské ihrisko, ktoré v letnom období ocenia najmä mamičky s deťmi. Na vaše deti čaká trampolína, preliezky, pieskovisko a detské hojdačky.