Šport a relax

Areál

Potrebujete dokonalý relax pri vode či aktívny oddych? Neviete kam ísť s rodinou či známymi? Organizujete firemné posedenie či športový deň pre svojich zamestnancov či žiakov … ? Spojte teda príjemné s užitočným a navštívte náš areál, ktorý je pre tieto príležitosti ako stvorený.

Altánok

Okrem samotnej rybačky aj bez rybárskeho lístka, Vám ponúkame aj možnosť celodenného prenájmu altánku s vlastným krbom. Pri rešpektovaní úplného súkromia sa môžete plne venovať svojim známym, či pohostiť ich trebárs aj vlastným úlovkom z nášho jazera. Máme k dispozícii 3 altánky, v ktorých je zavedená elektrina, poruke je drevo či rošt potrebný na grilovanie. Sú vhodné pre menšie skupiny ľudí ( max. 8 osôb ). Platí zákaz konzumácie vlastného alkoholu.

Člnkovanie

Toto leto sme pre Vás pripravili ďalšiu novinku – člnkovanie na jazere s plochou 1,5 ha., ktoré sa nachádza uprostred strediska. Počas veslovania môžete z člnku pozorovať rôzne druhy rýb, ktoré sa v jazere vyskytujú v hojnom počte. K dispozícii sú 4 člny pre dve osoby. Je len na Vás či dáte prednosť romantike alebo športovému člnkovaniu.

Opekačky / Piknik

Okrem altánkov s grilom ponúkame aj jednoduchšie vyhradené miesta na opekanie so sedením. Za príplatok je k dispozícii aj drevo. Deti môžu využiť príľahlé trávnaté plochy na rôzne hry a šantenie.

Plážový volejbal

Okrem vždy upravených trávnatých plôch je pre športovo založených návštevníkov k dispozícii aj plážové volejbalové ihrisko o klasických rozmeroch 18 x 9 m. Bohatá vrstva piesku poskytuje radosť a pôžitok zo zábavy v amatérskej alebo profesionálnej podobe…

Detské ihrisko

Tešíme sa aj na detských návštevníkov, a preto sme pre deti v areáli pripravili dve detské ihriská pozostavujúce z drevených prvkov. Ich súčasťou sú šmýkalky, hojdačky, preliezky, pieskoviská, detský domček, trampolína či menšia horolezecká stena. Jedno je súčasťou záhradnej reštaurácie a riešené oplotením tak, aby mali rodičia neustály dohľad nad svojimi ratolesťami. Takto majú aj deti „kútik“ pre seba a rodičom doprajú čas na relax. Druhé ihrisko sa nachádza v prednej časti areálu pri bazéne.

Aquazorbing

Aquazorbing patrí medzi ľahké adrenalínové športy. Je osobitne navrhnutý na športovo zábavné účely. Predstavuje veľkú guľu určenú na chôdzu po vode, ktorá je vyrobená z priehľadného PVC. Pohyb aquazorbu závisí na Vás ako sa hýbete a aké pohyby zvolíte. Maximálny čas pre osobu je 5-8 minút. Vyskúšajte si bezpečnú a jedinečnú zábavu na vode…

Kontakt

Adresa: Lackovce, 06601 Humenné,
Mobil: 0907 099 568,  0907 545 955
E-Mail: info@lajazero.sk

Aktuálne počasie – Lackovce
Počasie Lackovce tu

Copyright 2017